Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Powiatowe Igrzyska dzieci w Unihokeju

Utworzono dnia 22.10.2017, 18:34

Dziewczęta z SP Trąbki Wielkie  wicemistrzyniami  LXVI  Powiatowych  Igrzyskach  Dzieci w unihokeju

LXVI Powiatowe Igrzyska Dzieci w unihokeju rozegrane zostały 20 października 2017r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej im Kunegundy Pawłowskiej w Trąbkach Wielkich. Prawo startu w mistrzostwach wywalczyły mistrzowie gmin z powiatu gdańskiego. W mistrzostwach wystartowały reprezentacje szkół z Cedr Małych, Pruszcza Gdańskiego, Wiślinki, Suchego Dębu, Pszczółek i gospodyń z Trąbek Wielkich.

Turniej został rozegrany dwufazowo; w I fazie rozgrywano mecze w dwóch grupach eliminacyjnych i w II fazie rozgrywano mecze finałowe o I, III i V miejsce.

Tabele po rozegraniu eliminacji w grupach przedstawiają się następująco:

GRUPA  A

I miejsce SP Trąbki Wielkie       4 pkt.    4:0 br.

II miejsce Cedry Małe                   2 pkt.    6:1 br.

III miejsce Pruszcz Gdański         0 pkt.    0:9 br.

GRUPA B

I miejsce  SP Pszczółki                   4 pkt.    2:1 br.

II miejsce SP Wiślinka                    2 pkt.    2:2 br.

III miejsce SP Suchy Dąb              0 pkt.    3:3 br.

MECZE  FINAŁOWE:

o miejsce V i VI SP Suchy Dąb - SP Pruszcz Gdański   1:2

o miejsce III i IV SP Wiślinka - SP Cedry Małe   (rzuty karne 0:1)

o miejsce I i II SP Pszczółki - SP Trąbki Wielkie   (rzuty karne 3:1)

Wszystkie drużyny startujące w mistrzostwach otrzymały pamiątkowe dyplomy, a  trzy najlepsze  zostały uhonorowane pucharami ufundowanymi przez Starostę Stefana Skoniecznego. Oficjalne wyniki  zawodów ogłosił Zenon Kulikowski, a dyplomy i puchary wręczyła Agnieszka Pettke.