Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Trąbki Wielkie najlepsze w XXVI Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostwach Gminy Trąbki Wielkie w warcabach 100 polowych

Utworzono dnia 27.02.2019

XXVI Mistrzostwa Gminy  Trąbki Wielkie w warcabach 100 polowych zostały rozegrane 17 lutego 2019 r. w Auli im. Jana Pawła II Szkoły Podstawowej im. Kunegundy Pawłowskiej w Trąbkach Wielkich.

Mistrzostwa zostały rozegrane w ośmiu kategoriach wiekowych. wystartowało 21 zawodników/czek z  6-ciu sołectw.

Bardzo dobrze spisała się reprezentacja Trąbek Wielkich która w punktacji drużynowej zwyciężyła gromadząc 204 pkt. Na drugim miejscu uplasowała się reprezentacja Ełganowo 111pkt. , która   wyprzedziła  Mierzeszyn  54 pkt.

Trąbki Wielkie w kategorii wiekowej młodzicy-czki oraz  kadeci/tki reprezentowali uczniowie SP Trąbki Wielkie:

III miejsce Weronika Wiśniewska       SP Trąbki Wielkie/Ełganowo

Najlepsze trzy sołectwa otrzymały puchary, dyplomy oraz talony uprawniające do korzystania z Hali Sportowej przez odpowiednio 3, 2 i 1 godzinę. Natomiast trzy najlepsze osoby w każdej kategorii - medale i dyplomy.

Nagrody wręczał Wójt Gminy Trąbki Wielkie Błażej Konkol oraz sędzia główny Przemysław Symbor.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy obdarowani zostali przez Prezesa Fundacji Pomocy Społecznej na Rzecz Dzieci "Pan Władek" Władysława Ornowskiego kalendarzami Portu Gdańsk.