Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Rada Pedagogiczna

Andżelika Arym Szwindowska

​Pedagog szkolny, zajęcia rewalidacyjne


Aleksandra Bielawa

Nauczyciel wychowania fizycznego


Katarzyna Borowik

Nauczyciel wychowania fizycznego


Arkadiusz Buczek

Nauczyciel chemii


Agata Caboń

Edukacja wczesnoszkolna


Anna Chmielewska

Bibliotekarka


Kamilla Cieślak

Nauczyciel języka polskiego


Irena Drożyńska

Wicedyrektor szkoły, edukacja wczesnoszkolna


Aleksandra Gościńska

Nauczyciel matematyki


Katarzyna Grablewska

Język angielski


Monika Kosińska

Edukacja wczesnoszkolna


Wiesława Kowalska

Nauczyciel języka polskiego


Małgorzata Kozera

Logopeda


Aleksandra Kulas

 


Zenon Kulwikowski

Nauczyciel wychowania fizycznego


Aleksandra Michalska

Nauczyciel religii, wychowania do życia w rodzinie


Aleksandra Naderza

Psycholog szkolny


Dorota Niewiadomska

Nauczyciel języka niemieckiego


Lucyna Olszewska

Edukacja wczesnoszkolna


Sabina Ostrowska

Edukacja wczesnoszkolna


Michalina Pawłowicz

Nauczyciel biologii, przyrody


Agnieszka Pettke

Nauczyciel wychowania fizycznego, edukacji dla bezpieczeństwa


Krystian Ryczkowski

Nauczyciel wychowania fizycznego


Monika Rysiewicz

Nauczyciel plastyki, techniki


Agnieszka Sondej-Fopka

Edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel historii


Sabina Stolc

Nauczyciel religii, wychowania do życia w rodzinie


Bogusława Stykuć

Nauczyciel matematyki, informatyki


Stanisław Szulist

Nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie


Joanna Świętorecka

Nauczyciel języka angielskiego, doradztwo zawodowe


Krzysztof Tuszkowski

​Nauczyciel geografii, fizyki


Ewa Maria Tuz

Dyrektor szkoły


Grzegorz Wachulski

Nauczyciel muzyki


Anna Wiśniewska

Nauczyciel języka angielskiego, języka niemieckiego


Ewa Wójcik

Wychowawca świetlicy

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Wrzesień 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Imieniny