Sukcesy plastyczne naszych uczniów w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Przemalowujemy dzieła Mistrzów”Edycja III „Chagall. 4 żywioły”
I miejsce - Dominika Kisicka
I miejsce - Jakub Makarewicz
Wyróżnienie - Agata Wąsik
Gratulujemy uczniom, rodzicom oraz nauczycielom organizującym konkurs.
Organizatorzy: Kasia Hoffmann, Regina Maciuszek i Monika Rysiewicz
Uroczystość wręczenia nagród Laureatom połączona z wystawą prac odbyła się 2XII (godz. 10:00)
w Galerii „Świętojańska” (Gdańsk, ulica Świętojańska 68). Wystawa czynna do 7 grudnia 2016 r.
Organizatorzy: B. Gołębiowska, M. Niechwiedowicz, E. Pilarska
Wyniki Konkursu Przemalowujemy Dzieła Mistrzów
Protokół
wojewódzkiego szkolnego konkursu
„Przemalowujemy dzieła Mistrzów”
Edycja III „Chagall. 4 żywioły”
Grupa wiekowa 0- III
I miejsce
Justa Nicola SP 20 Gdańsk
Marta Charaba SP 52 Gdańsk
Natalia Linert SP Czeczewo
II miejsce
Irena Maj SP 69 Gdańsk
Martyna Mężyńska SP 20 Gdańsk
Patrycja Zielna SP 81 Gdańsk
III miejsce
Marta Głownia SP 27 Gdańsk
Aleksandra Templin SP 52 Gdańsk
Wyróżnienie
Martyna Bruderek SP 80 Gdańsk
Wiktoria Kraczaj SP 20 Gdańsk
Agata Wąsik SP Trąbki Wielkie
Grupa wiekowa IV- VI
I miejsce
Jakub Makarewicz SP Trąbki Wielkie
Kacper Ziółkowski SP 7 Sopot
Dominika Kisicka SP Trąbki Wielkie
II miejsce
Dominik Zarzeczny SP Sobowidz
Ewa Żmurko SP 52 Gdańsk
II miejsce
Anna Swoboda SP 46 Gdańsk
Zofia Wojtkiewicz SP 7 Sopot
Wyróżnienie
Dorota Walenkiewicz SP 46 Gdańsk
Martyna Kamińska SP Sobowidz
Klara Kujawczyk SP 7 Sopot
Karolina Bergmen SP Częstkowo
Komisja konkursowa: Helena Kwiecińska, Justyna Grzechnik, Ewa Pilarska
I miejsce - Dominika Kisicka
I miejsce - Jakub Makarewicz
Wyróżnienie - Agata Wąsik
Gratulujemy uczniom, rodzicom oraz nauczycielom organizującym konkurs.
Organizatorzy: Kasia Hoffmann, Regina Maciuszek i Monika Rysiewicz
Uroczystość wręczenia nagród Laureatom połączona z wystawą prac odbyła się 2XII (godz. 10:00)
w Galerii „Świętojańska” (Gdańsk, ulica Świętojańska 68). Wystawa czynna do 7 grudnia 2016 r.
Organizatorzy: B. Gołębiowska, M. Niechwiedowicz, E. Pilarska
Wyniki Konkursu Przemalowujemy Dzieła Mistrzów
Protokół
wojewódzkiego szkolnego konkursu
„Przemalowujemy dzieła Mistrzów”
Edycja III „Chagall. 4 żywioły”
Grupa wiekowa 0- III
I miejsce
Justa Nicola SP 20 Gdańsk
Marta Charaba SP 52 Gdańsk
Natalia Linert SP Czeczewo
II miejsce
Irena Maj SP 69 Gdańsk
Martyna Mężyńska SP 20 Gdańsk
Patrycja Zielna SP 81 Gdańsk
III miejsce
Marta Głownia SP 27 Gdańsk
Aleksandra Templin SP 52 Gdańsk
Wyróżnienie
Martyna Bruderek SP 80 Gdańsk
Wiktoria Kraczaj SP 20 Gdańsk
Agata Wąsik SP Trąbki Wielkie
Grupa wiekowa IV- VI
I miejsce
Jakub Makarewicz SP Trąbki Wielkie
Kacper Ziółkowski SP 7 Sopot
Dominika Kisicka SP Trąbki Wielkie
II miejsce
Dominik Zarzeczny SP Sobowidz
Ewa Żmurko SP 52 Gdańsk
II miejsce
Anna Swoboda SP 46 Gdańsk
Zofia Wojtkiewicz SP 7 Sopot
Wyróżnienie
Dorota Walenkiewicz SP 46 Gdańsk
Martyna Kamińska SP Sobowidz
Klara Kujawczyk SP 7 Sopot
Karolina Bergmen SP Częstkowo
Komisja konkursowa: Helena Kwiecińska, Justyna Grzechnik, Ewa Pilarska
View the embedded image gallery online at:
http://trabki-szkola.com/talenty/267-marc-chagall-cztery-zywioly.html#sigFreeId28e66b76c2
http://trabki-szkola.com/talenty/267-marc-chagall-cztery-zywioly.html#sigFreeId28e66b76c2