Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Osiągnięcia

Rok szkolny 2020/2021

Maciej Kulla - Laureat Konkursu z Geografii dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Wanesa Pawłowska - Finalistka Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Szymon Raducha - Finalista Konkursu Informatycznego dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Maria Mokrosińska - Finalistka Konkursu Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Maria Mokrosińska - zakwalifikowanie do III stopnia (etap wojewódzki) Konkursu z Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Wanesa Pawłowska - zakwalifikowanie do III stopnia (etap wojewódzki) Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Maciej Kulla - zakwalifikowanie do III stopnia (etap wojewódzki) Konkursu z Geografii dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Szymon Raducha - zakwalifikowanie do III stopnia (etap wojewódzki) Konkursu Informatycznego dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Wanesa Pawłowska - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Wanesa Pawłowska - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Biologii dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Filip Pawlak - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Szymon Raducha - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu Informatycznego dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Maciej Kulla - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Geografii dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Maria Mokrosińska - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Wanesa Pawłowska - Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego "Liga Matematyczna"

Mateusz Sławiński - III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Zdrowe, smaczne, kolorowe - kupuję produkty krajowe" 

Miłosz Chmielewskiwyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Zdrowe, smaczne, kolorowe - kupuję produkty krajowe" 

Jakub Szutowiczwyróżnienie w konkursie plastycznym "Znana książka pełna wartości"

Michalina Olszewska - wyróżnienie w konkursie "Powiatowa Kartka Świąteczna" (Kartka Bożonarodzeniowa)

Olaf Wichman - wyróżnienie w konkursie "Powiatowa Kartka Świąteczna" (Kartka Bożonarodzeniowa)

Laura Filipiak, Paula Gostomska - wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie "Śpiewamy niemieckie kolędy"

Blanka Bielawa - wyróżnienie w międzynarodowym Konkursie Językowo-Fotograficznym "Das kleine Glück" - (Małe szczęście)

Wanesa Pawłowska - 8. miejsce w międzynarodowym Konkursie Językowo-Fotograficznym "Das kleine Glück" - (Małe szczęście)

Michalina Olszewska - wyróżnienie w konkursie fotograficznym "Moja ulubiona postać z książki"

Olaf Wichman - II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Pieśni i Piosenki Patriotycznej

Michalina Olszewska - III miejsce w Powiatowym Konkursie "Powiatowa Kartka Świąteczna, część II Kartka Wielkanocna"

Wanesa Pawłowska - Laureatka konkursu Epizody najnowszej historii Polski w komiksie

Magdalena Pobłocka - Laureatka Wielkiego Maratonu Czytelniczego

Kornelia Grzębska - Finalistka Wielkiego Maratonu Czytelniczego

Aleksander Piórek - Finalista Wielkiego Maratonu Czytelniczego

Krystian Szczepański - Finalista Wielkiego Maratonu Czytelniczego

Olaf Wichman - III miejsce w XI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci "Bezpiecznie na wsi mamy - od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy"

Michalina Olszewska - wyróżnienie w XI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci "Bezpiecznie na wsi mamy - od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy"

Maria Makowska - wyróżnienie w etapie rejonowym wojewódzko-metropolitarnego konkursu biblijnego Ewangelia wg Świętego Jana (kategoria - klasy I)

Blanka Srokawyróżnienie w etapie rejonowym wojewódzko-metropolitarnego konkursu biblijnego Ewangelia wg Świętego Jana (kategoria - klasy II)

Adam Ossowski - nagroda główna etapie rejonowym wojewódzko-metropolitarnego konkursu biblijnego Ewangelia wg Świętego Jana (kategoria - klasy III)

Magdalena Poniatowska - wyróżnienie w etapie rejonowym wojewódzko-metropolitarnego konkursu biblijnego Ewangelia wg Świętego Jana (kategoria - klasy III)

Wiktoria Raducha - wyróżnienie w etapie rejonowym wojewódzko-metropolitarnego konkursu biblijnego Ewangelia wg Świętego Jana (kategoria - klasy III)

Hanna Kromer, Magdalena Ziemian, Aleksander Kolendo - I miejsce w wojewódzkim konkursie "Sfilmuj poezję" (kategoria - klasy 4 - 6)

Amelia Rychter, Zuzanna Ohler, Karolina JędrzejewskaII miejsce w wojewódzkim konkursie "Sfilmuj poezję" (kategoria - klasy 4 - 6)

Aleksandra Klonowska - wyróżnienie w Międzyregionalnym Patriotycznym Projekcie Edukacyjnym "Bez Przedawnienia - Prawda i Pamięć o Piaśnicy i Obławie Augustowskiej" - kategoria Konkurs Historyczno-Literacki

Krystian Szczepański - II miejsce w Międzyregionalnym Patriotycznym Projekcie Edukacyjnym "Bez Przedawnienia - Prawda i Pamięć o Piaśnicy i Obławie Augustowskiej" - kategoria Historyczny Konkurs Filmowy

Kornelia Grzębska - tytuł laureata w Ogólnopolskim Konkursie "Mistrz Ortografii"

Zuzanna Ohler, Franciszek Jędras, Michał Makowski, Mateusz Sławiński, Nikodem Wilczewski, Antoni Hoffmann - tytuł laureata w konkursie plastyczno-cyfrowym "Fundusze Norweskie i EOG - o tym się wie!"

 

Rok szkolny 2019/2020

Marta Fuchs - laureatka Konkursu z Chemii dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Jakub Jasiak - laureat Konkursu z Informatyki dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Marta Fuchs - finalistka Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Karolina Brzózka - finalistka Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Natalia Pasztaleniecfinalistka Konkursu z Geografii dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Szymon Raduchafinalista Konkursu z Geografii dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego


Konkursy kuratoryjne - zakwalifikowanie do etapu wojewódzkiego

Marta Fuchs zakwalifikowanie do III stopnia (etap wojewódzki) Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Marta Fuchs zakwalifikowanie do III stopnia (etap wojewódzki) Konkursu z Chemii dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Karolina Brzózka zakwalifikowanie do III stopnia (etap wojewódzki) Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Jakub Jasiak zakwalifikowanie do III stopnia (etap wojewódzki) Konkursu z Informatyki dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Natalia Pasztaleniec zakwalifikowanie do III stopnia (etap wojewódzki) Konkursu z Geografii dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Szymon Raducha zakwalifikowanie do III stopnia (etap wojewódzki) Konkursu z Geografii dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego


Konkursy kuratoryjne - zakwalifikowanie do etapu rejonowego

Jakub Jasiak zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Geografii dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Jakub Jasiak zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Informatyki dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Marta Fuchs zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Chemii dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Marta Fuchs zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Marta Fuchs zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Karolina Brzózka zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Olimpia Wichman zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Bartosz Brembor zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Pasztaleniec Natalia zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Geografii dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Wanesa Pawłowska zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Biologii dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Szymon Raducha zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Geografii dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Filip Pawlak zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Geografii dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Krystian Szczepański zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Biologii dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego


Kornelia Grzębska - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Czytelniczego

Anna Hoffmann - finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Czytelniczego

Klasa IIb, IIc - II miejsce w XIX Powiatowym Przeglądzie Jasełek w Pruszczu Gdańskim

Martyna Kamińska - I miejsce w kategorii klas IV - VIII w XVI Gminnym Konkursie Kolęd i Piosenki Bożonarodzeniowej

Mateusz Sławiński - wyróżnienie w konkursie "Powiatowa Kartka Świąteczna" (grafika komputerowa)

Wiktoria Raducha - II miejsce w kategorii klas I - IV w VII Wojewódzkim Konkursie "Żołnierze Wyklęci" (konkurs muzyczny)

Zespół wokalny (Milena Mądraszewska, Paula Gostomska, Malwina Buczyńska, Martyna Kamińska, Szymon Raducha, Magdalena Pobłocka) II miejsce w VII Wojewódzkim Konkursie "Żołnierze Wyklęci" (konkurs muzyczny)

 

Rok szkolny 2018/2019

Michał Jasiak - Laureat Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Maria Brzózka - Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Maria Brzózka - Laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Katarzyna Caboń - Laureatka WojewódzkiegoKonkursu z Geografii dla uczniów gimnazjów i oddziałów gimnazjalnych Województwa Pomorskiego

Konrad Radelski - Laureat Wojewódzkiego Konkursu z Geografii dla uczniów gimnazjów i oddziałów gimnazjalnych Województwa Pomorskiego

 

Michał Jasiak - zakwalifikowanie do III stopnia (etap wojewódzki) Konkursu z Informatyki dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Maria Brzózka - zakwalifikowanie do III stopnia (etap wojewódzki) Konkursu z Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Maria Brzózka - zakwalifikowanie do III stopnia (etap wojewódzki) Konkursu z Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Katarzyna Caboń - zakwalifikowanie do III stopnia (etap wojewódzki) Konkursu z Geografii dla uczniów gimnazjów i oddziałów gimnazjalnych Województwa Pomorskiego

Konrad Radelski - zakwalifikowanie do III stopnia (etap wojewódzki) Konkursu z Geografii dla uczniów gimnazjów i oddziałów gimnazjalnych Województwa Pomorskiego

 

Konrad Radelski - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Geografii dla gimnazjów oraz oddziałów gimnazjalnych Województwa Pomorskiego

Katarzyna Caboń - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Geografii dla gimnazjów oraz oddziałów gimnazjalnych Województwa Pomorskiego

Paulina Wójtowicz - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Geografii dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Kamil Leczkowski - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Geografii dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Dawid Dawidowski - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Geografii dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Michał Jasiak - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Fizyki dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Michał Jasiak - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Kamil Leczkowski - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Informatyki dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Michał Jasiak - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Informatyki dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Franciszek Mejka - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Informatyki dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Maria Brzózka - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Maria Brzózka - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Marta Kurek - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Paulina Wójtowicz - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Anna Łopuch - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Oliwia Szpara - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Michał Jasiak - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Konrad Radelski - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Języka Niemieckiego dla uczniów gimnazjów i oddziałów gimnazjalnych Województwa Pomorskiego

 

Krzysztof Pasztaleniec - II miejsce w kategorii klas IV - VI w gminnym konkursie informatycznym "Kartka z mojej miejscowości"

Miłosz Dubiella - I miejsce w kategorii klas VII - VIII w gminnym konkursie informatycznym "Kartka z mojej miejscowości"

Maria Brzózka - III miejsce w kategorii klas VII - VIII w gminnym konkursie informatycznym "Kartka z mojej miejscowości"

Zuzanna Hoffmann - wyróżnienie w kategorii klas VII - VIII w gminnym konkursie informatycznym "Kartka z mojej miejscowości"

Blanka Bielawa, Bartosz Zwoliński - laureaci wielkiego maratonu czytelniczego dla uczniów klas IV - VI

Bartosz Zwoliński - III miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym

Michał Jasiak, Karol Dzieżyc, Adam Pawlak - II miejsce w kategorii klas starszych w Etapie Powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Karolina Brzózka, Oliwia Fijał, Karol Dzieżyc, Michał Jasiak - I miejsce w Gminnym Drużynowym Konkursie o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym i Ratownictwie   galeria >>>

Wiktoria Raducha - II miejsce w Gminnym Konkursie Kolęd i Piosenki Bożonarodzeniowej w kategorii klas I - III   dyplom >>>

Agnieszka Płocke – II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "A to Polska właśnie"

Agnieszka Płocke – wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym  „Przemalowujemy dzieła mistrzów. Święty Jerzy i smok Paola Uccella”

Julia Drańczuk - wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym  „Przemalowujemy dzieła mistrzów. Święty Jerzy i smok Paola Uccella”

Igor Zwarra – wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym  „Przemalowujemy dzieła mistrzów. Święty Jerzy i smok Paola Uccella”

Wojewódzko-Metropolitarny Konkurs Biblijny   galeria >>>

I miejsce, w kategorii Najlepiej Czytająca Szkoła, w IX Powiatowym Konkursie Czytelnicznym "Z książką na Ty"

 

Mikołaj Chmielewski - wicemistrz świata w Canicross w kategorii Young Boys   galeria >>>

 

 

Rok szkolny 2017/2018

Julia Caboń - Laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Geografii dla uczniów Gimnazjów i Oddziałów Gimnazjalnych Województwa Pomorskiego

Justyna Nowaczyńska - Laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Geografii dla uczniów Gimnazjów i Oddziałów Gimnazjalnych Województwa Pomorskiego

Julia Caboń - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Języka Niemieckiego dla uczniów Gimnazjów Województwa Pomorskiego

Julia Caboń - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Geografii dla uczniów Gimnazjów Województwa Pomorskiego

Katarzyna Caboń - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Geografii dla uczniów Gimnazjów Województwa Pomorskiego

Nikola Grzębska - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Geografii dla uczniów Gimnazjów Województwa Pomorskiego

Justyna Nowaczyńska - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Geografii dla uczniów Gimnazjów Województwa Pomorskiego

Maciej Słupianek - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Matematyki dla uczniów Gimnazjów Województwa Pomorskiego

Klaudia Ratkowska - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Matematyki dla uczniów Gimnazjów Województwa Pomorskiego

Kacper Grzesiuk - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Matematyki dla uczniów Gimnazjów Województwa Pomorskiego

Kacper Kąkol - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Matematyki dla uczniów Gimnazjów Województwa Pomorskiego

Helena Górska - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Matematyki dla uczniów Gimnazjów Województwa Pomorskiego

Katarzyna Caboń - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Matematyki dla uczniów Gimnazjów Województwa Pomorskiego

Maciej Słupianek - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Fizyki dla uczniów Gimnazjów Województwa Pomorskiego

Klaudia Ratkowska - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Fizyki dla uczniów Gimnazjów Województwa Pomorskiego

Kacper Grzesiuk - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Fizyki dla uczniów Gimnazjów Województwa Pomorskiego

Julia Caboń - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Fizyki dla uczniów Gimnazjów Województwa Pomorskiego

Klaudia Ratkowskia, Kacper Grzesiuk, Kacper Kąkol, Zuzanna Kusaj, Klaudia Niedźwiedzka, Maciej Słupianek, Bartosz Kolberg, Julia Janiszewska, Julia Caboń, Helena Górska - zakwalifikowanie do ćwierćfinału Pomorskich Meczy Matematycznych

 

Stypendia naukowe, artystyczne, sportowe:

Helena Górska, klasa IIB (oddziały gimnazjalne) - stypendium naukowe

Katarzyna Cabońklasa IIB (oddziały gimnazjalne) - stypendium naukowe

Anna Kullasklasa IIB (oddziały gimnazjalne) - stypendium naukowe

Klaudia Ratkowskaklasa IIIB (oddziały gimnazjalne) - stypendium naukowe

Iga Głowackaklasa IIIE (oddziały gimnazjalne) - stypendium naukowe

Julia Cabońklasa IIIE (oddziały gimnazjalne) - stypendium naukowe

Szymon Raduchaklasa VB (szkoła podstawowa) - stypendium naukowe

Iwo Niskiklasa VB (szkoła podstawowa) - stypendium naukowe

Weronika Szymikowskaklasa IIB (oddziały gimnazjalne) - stypendium sportowe

Natalia Mądrzejewskaklasa IIID (oddziały gimnazjalne) - stypendium sportowe

 

Osiągnięcia artystyczne:

Sukces Borysa Niskiego, ucznia klasy IIIE Gimnazjum

Zobacz więcej >>>

Zobacz więcej >>>


Marcelina Olszewska - I miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom"

Julia Lipa - I miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom"

Krystian Kolendo - I miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom"

Borys Niski, Natalia Mazur, Natalia Kloskowska, Natalia Płaza, Aleksandra Bida, klasa IIIe - nagroda internautów w Ogólnopolskim Konkursie "Nakręć się"

Borys Niski, klasa IIIe - II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Klas Gimnazjalnych "Historia, Pamięć, Toższamość, Teraźniejszość"

Maja Bachusz kl. IV b  - I miejsce  w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Kochajcie Ojczystą Ziemię”

Julia Drańczuk kl. IV a, Ola Klonowska kl. Va , Zosia Potocka kl. VIa - wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Kochajcie Ojczystą Ziemię

Amelia Mucha kl. IV a - III miejsce w V Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Bohaterowie Polskiego Podziemia Niepodległościowego"

Michał Jasiak, Oliwia Niedźwiedzka, Dawid Dawidowski, Wiktoria Giłka, Paulina Wójtowicz, Dominika Gorzyńska, Paulina Kempa, Agnieszka Płocke - VI miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Tradycyjny Sad"

Katarzyna Caboń - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie "Powiatowa Kartka Bożonarodzeniowa" (grafika komputerowa)   więcej >>>

Bartosz Niemczyk - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie "Powiatowa Kartka Bożonarodzeniowa" (grafika komputerowa)

Dominika Kisicka - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie "Powiatowa Kartka Bożonarodzeniowa"

Jakub Jasiak - finalista Ogólnopolskiego Konkursu "Scratch kocha matematykę"   więcej >>>

Dominika Kisicka - I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Przemalowujemy Dzieła Mistrzów - Dziewczyny z kwiatami Olgi Boznańskiej"   więcej >>>

Martyna Ziemian - II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Przemalowujemy Dzieła Mistrzów - Dziewczyny z kwiatami Olgi Boznańskiej"

Basia Chudzik - III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Przemalowujemy Dzieła Mistrzów - Dziewczyny z kwiatami Olgi Boznańskiej"

Borys Niski, klasa IIIe (oddziały gimnazjalne), II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej   więcej >>>

Marta Sławska, podziękowanie za przygotowanie pracy konkursowej "List do taty"

 

 

Rok szkolny 2016/2017

Nikodem Ostrowski - Laureat Wojewódzkiego Konkursu z Geografii dla uczniów Gimnazjów Województwa Pomorskiego

Julia Caboń - Finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Geografii dla uczniów Gimnazjów Województwa Pomorskiego

Wiktoria Budnik - zakwalifikowanie do II stopnia (etapu rejonowego) Konkursu z Chemii dla uczniów Gimnazjów Województwa Pomorskiego

Nikodem Ostrowski - zakwalifikowanie do II stopnia (etapu rejonowego) Konkursu z Chemii dla uczniów Gimnazjów Województwa Pomorskiego

Zofia Wrona - zakwalifikowanie do II stopnia (etapu rejonowego) Konkursu z Biologii dla uczniów Gimnazjów Województwa Pomorskiego

Klaudia Ratkowska - stypendystka programu "Zdolni z Pomorza"

Kacper Karnath, Borys Niski, Sandra Wiczling, Nikodem Ostrowski - zwycięzcy finału Pomorskiej Ligi Debat (Na sukcesy reprezentantów mieli wpływ: Agnieszka Korkowska, Teresa Żukowska, Julia Dziemińska,  Fabian Grzywna, Julian Orłowski, Artur Pankowski)

Natalia Przytarska, Kacper Karnath, Nikodem Ostrowski - I miejsce w Wojewódzkim Konkursie "Bądź ekologiczny"

III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "GENialna szkoła" - zgłoszenie szkoły Piotr Bogdan

Korkowska Agnieszka - I miejsce w Konkursie "Święty Jan Paweł II i Wielkie Tematy", kategoria Wiersz Własny

Karnath Kacper - I miejsce w Konkursie "Święty Jan Paweł II i Wielkie Tematy", kategoria Recytacja

Nikodem Ostrowski - Wyróżnienie w Konkursie "Święty Jan Paweł II i Wielkie Tematy", kategoria Recytacja

Konrad Radelski - Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpus, sesja zimowa 2017

Helena Górska - Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpus, sesja zimowa 2017

Klaudia Ratkowska - Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpus, sesja zimowa 2017

Józef Brzózka (absolwent naszej szkoły, aktualnie uczeń uczeń IX Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku) - III miejsce w ogólnopolskim finale Konkursu Geologiczno-Środowiskowego "Nasza Ziemia - środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro"

 

Osiągnięcia artystyczne:

Kamil Kłotkowski - I miejsce w Gminnym Konkursie Informatycznym "Kartka z mojej miejscowości"

Katarzyna Caboń - II miejsce w Gminnym Konkursie Informatycznym "Kartka z mojej miejscowości"

Zuzanna Antkiewicz - III miejsce w Gminnym Konkursie Informatycznym "Kartka z mojej miejscowości"

Wojciech Idem - III miejsce w Gminnym Konkursie Informatycznym "Kartka z mojej miejscowości"

Maja Kicińska - wyróżnienie w Gminnym Konkursie Informatycznym "Kartka z mojej miejscowości"

Bartosz Kulling - wyróżnienie w Gminnym Konkursie Informatycznym "Kartka z mojej miejscowości"

Aleksandra Gringmann - wyróżnienie w Gminnym Konkursie Informatycznym "Kartka z mojej miejscowości"

Aleksandra Gringmann - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Kartka Wielkanocna (grafika komputerowa)

Julia Dziemińska - laureat konkursu "Zadzwoń do dziadka"

Nikodem Ostrowski - laureat konkursu "Zadzwoń do dziadka"

Patrycja Antkiewicz - laureat konkursu "Zadzwoń do dziadka"

 

Osiągnięcia sportowe:

III miejsce w Klasyfikacji Generalnej Województwa Pomorskiego - na dzień 22 marca 2017 r.

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w biegach przłajowych dziewcząt

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w biegach przłajowych chłopców

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w szachach

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców

II miejsce w półfinałach Wojewódzkiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców

VI miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadze Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym chłopców

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w pływaniu drużynowym dziewcząt

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w pływaniu drużynowym chłopców

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt

V miejsce w Finale Wojewódzkim Turnieju "Piłkarska Kadra Czeka"

Osiągnięcia rok szkolny 2017/2018

Osiągnięcia rok szkolny 2017/2018

Osiągnięcia

Osiągnięcia

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Wrzesień 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Imieniny