Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Indywidualne Mistrzostwa Pomorskiego Zrzeszenia LZS w warcabach 100-polowych

Utworzono dnia 22.11.2017, 19:14

18 listopada 2017 r. w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Trąbkach Wielkich zostały rozegrane I Indywidualne Mistrzostwa Pomorskiego Zrzeszenia LZS w warcabach 100-polowych.

Bardzo dobrze spisała się reprezentacja Szkoły Podstawowej im. Kunegundy Pawłowskiej w Trąbkach Wielkich w składzie: Stanisław Żukowski, Dominika Kempa i  Michalina Olszewska.

Stanisław Żukowski i Dominika Kempa zwyciężyli w kategorii wiekowej chłopcy i dziewczęta  rocz. 2002  i młodsi.  Nasi mistrzowie zostali uhonorowani pucharami Piotra Klechy przewodniczącego PZ LZS w Gdańsku, pamiątkowymi dyplomami, okolicznościowymi medalami oraz nagrodami rzeczowymi, których fundatorem było Starostwo w Pruszczu Gdańskim.

Michalina Olszewska zajęła II miejsce i wywalczyła tytuł wicemistrzyni mistrzostw oraz otrzymała puchar Romana Zielke prezesa GZ LZS w Trąbkach Wielkich, pamiątkowy dyplom, okolicznościowy medal oraz nagrodę rzeczową  ufundowaną przez Startowo w Pruszczu Gdańskim.

Ponadto Michalina odebrała z rąk Romana Zielke piękny, duży  puchar dla najmłodszej uczestniczki  mistrzostw, którego fundatorem był Błażej Konkol Wójt Gminy Trąbki Wielkie.